پیشنهاد برای انتخاب یک تندیس شرکتی

برخی از شرکت ها برای بالابردن روحیه کارگری و کارمندی، به افرادی که شایستگی برتری نسبت به سایرین دارند، به صورت سالیانه جوایزی را اهدا می کند. کارمند یا کارگر آن شرکت برای تجربه کردن یک جایزه شگفت انگیز و منحصر به فرد، انگیزه بالایی برای کار و تلاش پیدا خواهد کرد.

خب، حالا این وظیفه نماینده یک شرکت است که با انتخاب هدیه ای درخور و شان هم شرکت و هم کارگر/کارمند این حس تلاش و روحیه پرسنل خود را برای دریافت جوایز سالانه بالا نگه دارند.

یکی از بهترین و ماندگارترین جوایز برای این امور، تندیس می باشد.

در ادامه، و به ارائه روش هایی برای انتخاب یک تندیس متناسب با هر شرکت را به شما آموزش خواهیم داد. پس با ما تا پایان این بخش همراه باشید.

گفتیم که ، بهتر است نوع مناسب از تندیس را برای شرکت انتخاب کنید که دارای نقش و نگار مناسب و مخصوص شرکت باشد به طوری که هیجان‌انگیز بوده و باعث ایجاد انگیزه به کارکنان شود. ما در این جا به معرفی چند تا از رایج ترین تندیس ها برای شرکت شما می پردازیم.

 

اولین پیشنهاد : (تندیس چوبی)

برخی از شرکت ها تمایل دارند که جوایزی که اهدا می کنند یک سبک و مدلی سنتی را در خود داشته باشد؛ که ما به این دوستان تندیس هایی که در ساخت آن از چوب استفاده شده باشد را پیشنهاد می دهیم.

با این حال، در دنیای امروز که در آن فن‌آوری به کمک ساخت تندیس و نشان آمده و می‌توان با استفاده از آن زیبایی و ماندگاری را به ارمغان آورد.

از این رو، شرکت‌ها و سازمان‌ها انعطاف‌پذیری بیشتری در انتخاب خود نسبت به نوع مناسب تندیس دارند که برای موقعیت مورد نظر مناسب باشد و ارزش معنوی بالایی داشته باشد.

دومین پیشنهاد: (تندیس کریستالی)

ما برخی از شرکت ها برای اعتبار بخشیدن زیاد به رویدادشان و یا اینکه مراسم اهدای جوایز برای دریافت کنندگان این بخش، جذابیت و محبوبیت بیشتری داشته باشد، پیشنهاد تندیس های کریستال را میدهیم. که 100 البته یکی از پرکاربردترین تندیس ها در سال های اخیر می باشد، چون شکوه و جلوه بصری آن بسیار زیبا و شکیل است.

انتخاب تندیس کریستالی، مطمئناَ نسبت به سایر تندیس ها، قیمت بالاتری را از آن خود خواهد کرد. اما؛ ظرافت و کیفیتی که در این تندیس نقش می بندد، شرکت را مجاب به انجام این کار خواهد کرد.

در نتیجه انگیزه افراد را برای دریافت این نوع تندیس به خاطر این که محبوبیت زیادی دارند را افزایش خواهد داد و افراد و کارمندان شایستگی خود را برای دریافت این نوع از تندیس‌ها بالا خواهند برد تا بتوانند آن را به دست آورند.

سومین پیشنهاد: (تندیس شیشه ای)

یک نوع برجسته دیگر از تندیس استفاده از شیشه در ساخت آن است. این نوع یکی از بهترین آثار به خاطر درخشندگی خیره‌کننده و زیبایی آن است.

این یکی از بهترین انواع به دلیل انعطاف‌پذیری آن در زمینه طراحی و سبک است و می‌توانند به هر شکلی ساخته شوند.

چهارمین پیشنهاد: (تندیس پلکسی)

بهترین پیشنهاد ما به شرکت ها برای انتخاب یک تندیس چه از نظر کیفیت، قیمت و زیبایی؛ تندیس های پلکسی است.زیرا شبیه به شیشه است، اما با دوام‌تر و مقاوم‌تر در برابر شکستگی در مقایسه با شیشه است و همان انعطاف در تولید اشکال مختلف را دارد.

جدای از آن، استفاده از پلکسی در ساخت تندیس باعث خواهد شد هزینه‌ها پایین آمده بدون این که از زیبایی و کیفیت آن کاسته شود، پلکسی جایگزین بهتری برای کسانی است که هزینه زیادی را تصمیم ندارند برای ساخت تندیس در نظر بگیرند.

تندیس پلکسی

هنوز انواع دیگری از تندیس‌ها برای ارائه در شرکت وجود دارند که می‌توانید از آنها انتخاب کنید، اما نمونه‌های ذکر شده در میان انواع بسیار توصیه شده و محبوب هستند که برای افراد لایق مناسب هستند.

بسیار از تندیس‌ها از دو جنس مختلف ساخته می‌شوند و حتی می‌توان انواع مختلف را در ساخت تندیس بکار برد.

استفاده از مواد مختلف باعث خواهد شد علاوه بر زیبایی بیشتر در بسیار از مواقع هزینه‌های ساخت تندیس کمتر از زمانی باشد که از یک نوع استفاده شده است.

به افراد رده بالای خود بهترین جوایز را بدهید که واقعا مستحق آن هستند. اطلاعات بیشتری در مورد جوایز و انواع مختلف تندیس برای شرکت خود کسب کنید تا بتوانید بهترین محصول را که برای شما مناسب است را به دست آورید.

وب سایت تندیس میشار می تواند مشاور خوبی برای انتخاب یه تندیس خوب برای شما و شرکت شما باشد. پس هم اکنون با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

ببخشید، برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید